Arun Govil yabancı değil, Meerut'ta doğdu ve 21 yılını burada geçirdi

yasemin

Member
1980'lerin popüler televizyon dizisi “Ramayan”da Ram rolünü yazan Meerut-Hapur Lok Sabha koltuğundan Bharatiya Janata Partisi adayı Arun Govil, Çarşamba günü kendisinin seçim bölgesinde dışarıdan biri olduğunun doğru olmadığını söyledi.

Uttar Pradesh Başbakanı Yogi Adityanath, yaklaşan Lok Sabha seçimleri öncesinde BJP adayı Arun Govil'i (sağda) destekleyen bir kampanya mitinginde (PTI dosyası)

Gazetecilerin sorularına yanıt veren Govil, “Meerut'ta doğdum ve okul hayatım da dahil olmak üzere hayatımın 21 yılını orada geçirdim” dedi.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Topluma ve Meerut'a katkısıyla ilgili bir soruya ise, “Ramayan'daki rolüm aracılığıyla topluma manevi olarak hizmet ettiğimi, görev, ilişkiler ve miras duygusunu aşıladığımı söyleyebilirim.” dedi. köklerine kadar milliyetçilikle ilişkilendirilmeye devam ediyor.”

Başka bir soruya Govil, insanlarla maddi şeylerle değil, duygusal olarak bağ kurduğunu söyledi. Bu yaklaşımın onun en yüksek verimlilikte çalışmasına yardımcı olduğunu söyledi.

Milletvekili olursa kesinlikle insanlara yardım etmeye hazır olacağını da sözlerine ekledi.

Meerut-Hapur Lok Sabha seçim bölgesinin tüm sorunlarına ve sorunlarına aşina olmadığını itiraf etti, ancak bunları bilmek ve önceliklendirmek için bölgedeki MLA'ların ve milletvekillerinin yardımını aldığını ekledi.

Ayrıca her türlü işe ancak artılarını ve eksilerini düşündükten sonra başladığını söyledi.

“Seçim kampanyasının sorumluluğunu üstlendim ve bunu büyük bir özveriyle yapacağım. Ben her zaman doğruyu söylerim” dedi.