Assamlı iş adamı temizlik ruhsatlı silahıyla yanlışlıkla kendini vurarak öldü: polis

yasemin

Member
İtibarenBiswa Kalyan Purkayastha

Polis Salı günü yaptığı açıklamada, trajik bir olayda Assam’ın Dhemaji semtinde bir iş adamının ruhsatlı silahını temizlerken yanlışlıkla kendini vurarak öldüğünü söyledi.

Olay, Salı sabahı Dhemaji şehrinden bildirildi. (Temsili dosya resmi)

Sadagar Baruah olarak tanımlanan kişi bir iş adamıydı ve kişisel güvenlik için ruhsatlı bir ateşli silaha sahipti.

Bir Dhemaji polis memuru, “Ön raporlar, göğsünden bir mermi geçtiğinde silahı temizlediğini söylüyor” dedi.

Dhemaji Bölgesi Polis Müfettişi Ranjan Bhuyan, HT’ye olayın Salı sabahı Dhemaji kasabasından bildirildiğini söyledi.

Ayrıca okuyun:Mühendislik öğrencisi Gurugram alışveriş merkezinde intihar ederek öldü

“İhbarı aldık ve eve polis ekibi ulaştı. Bhuyan, “Ceset otopsi için satın alınacak ve ölüm nedenini belirlemek için konuyu araştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Baruah’nın aile üyeleri polise bunun bir kaza olduğunu söyledi, ancak bunun bir intihar olabileceğine dair işaretler var.

Polis medya temsilcilerine, “Soruşturma halen devam ettiği için herhangi bir sonuca varmak için çok erken.” dedi.

Assam Eğitim Bakanı Dr. Ranoj Pegu, vefattan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

“Dhemaji’nin önde gelen bir vatandaşı ve girişimcisi olan Sadagar Baruah’ın ani ölümünü öğrendiğimde şok oldum. Ölümü birçok yönden Dhemaji’de bir boşluk bırakacaktır. Kederli aileye başsağlığı diliyorum. Huzur içinde yatsın” diye yazdı.