Tripura'da 20'den fazla okul öğrencisi hastalanıyor; CM yetkililerden rapor talep etti

yasemin

Member
Perşembe günü Agartala'daki bir okulda düzenlenen ibadet sırasında 20'den fazla okul öğrencisi hastalandı ve ardından Tripura başbakanı yetkililere olayı soruşturmaları ve ayrıntılı bir rapor göndermeleri talimatını verdi.

Tripura CM Manik Saha hastanedeki hasta öğrencilerle birlikte. (Fotoğraf: X)

“Gıda zehirlenmesi olabilir. Tüm öğrenciler stabildir. Yetkililerden bana ayrıntılı bir rapor göndermelerini zaten istedim. CM Manik Saha, hastanede hasta öğrencilerle buluştuktan sonra, tedavi tesislerine mümkün olan her şekilde destek vereceğimin garantisini verdim” dedi.

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Bodhjung Kız Lisesi'nin 20'den fazla öğrencisi, dua sırasında şiddetli karın ve göğüs ağrısından şikayetçi olduktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Yerel bir kaynak, “Öğrenciler hastalandıktan sonra Agartala Devlet Tıp Fakültesi (AGMC) ve Gobind Ballabh Pant (GBP) Hastanesine götürüldüler” dedi.

Indranagar'da bir pansiyonda kalan öğrencilerin durumunun stabil olduğu belirtildi. Hepsinin okula gitmeden önce pirinç ve baklagiller yedikleri söyleniyor.