Üç kişi aktör arkadaşı Abhishek Malik’e saldırdı

yasemin

Member
MUMBAI: TV oyuncusu Abhishek Malik ve arkadaşının Cuma günü Jogeshwari’de kimliği belirsiz üç kişi tarafından saldırıya uğradığı iddia edildi.

Üç kişi aktör arkadaşı Abhishek Malik’e saldırdı

Polise göre olay, Malik öğleden sonra kız arkadaşını evine bırakmak için havaalanından Malad’a giderken meydana geldi.

İkili saat 16:00 civarında Shankarwadi otobüs durağının yakınına vardıklarında, oyuncu arabadaki bir adamın onlara bazı hareketler yaptığını gördü.

“Adama ne söylemek istediğini sormak için penceremi indirdim. Ben bir şey diyemeden arabama yumruğuyla vurmaya başladı. Malik polise, onunla yüzleşmek için araçtan indiğimde diğer araçtaki üç kişi de beni dövmeye başladı” dedi. Adamlardan birinin keskin bir silah taşıdığını da sözlerine ekledi.

“Malik’in arkadaşı ona yardım etmek için arabadan indiğinde üçlü kadına da vurdu. Polis, ancak yoldan geçen bazı kişilerin araya girmesinden sonra üç adam araçlarına geri döndü” dedi.

Polis, saldırıda aktörün yüzünden, başından, ellerinden ve bacaklarından yaralandığını da sözlerine ekledi.

Malik şikayetinde, adamlar gittikten kısa bir süre sonra Google’da en yakın polis karakolunu arattığını belirtti. “Sonuçlara göre Amboli karakoluna gittim. Polis daha sonra bizi Travma Bakım Hastanesine götürdü. Bize olay yerinin Jogeshwari polisinin yetkisinde olduğunu söyleyip bizi karakola götürdüler” dedi.

Üç adam, Hindistan Ceza Kanunu’nun 323 (tehlikeli bir silahla kasten yaralama), 324 (tehlikeli bir silahla kasten yaralama) ve 506 (cezai korkutma) Bölümleri uyarınca suçlandı. Polis zanlıyı arıyor.